![βαρβαρα μητλιαγκα Επίσκεψη της υποψήφιας δημάρχου Βαρβάρας Μητλιάγκα και υποψήφιων δημοτικών συμβούλων, στον Δήμο Σερρών](https://www.goserres.gr/wp-content/uploads/2023/09/βαρβαρα-μητλιαγκα-696x696.jpg)
Σήμερα, Παρασκευή 1η Σεπτεμβρίου 2023, στις 9:30 π.μ. η υποψήφια Δήμαρχος Σερρών κ. Βαρβάρα Μητλιάγκα συνοδευόμενη από ομάδα υποψηφίων συμβούλων, επισκέφτηκε τον Δήμο Σερρών, συναντήθηκε από κοντά και να συνομίλησε με υπαλλήλους του Δήμου.
Σήμερα, Παρασκευή 1η Σεπτεμβρίου 2023, στις 9:30 π.μ. η υποψήφια Δήμαρχος Σερρών κ. Βαρβάρα Μητλιάγκα συνοδευόμενη από ομάδα υποψηφίων συμβούλων, επισκέφτηκε τον Δήμο Σερρών, συναντήθηκε από κοντά και να συνομίλησε με υπαλλήλους του Δήμου.